محل تبلیغات شما

اتصالات استنلس استیللوله های فی محکم و بادوام هستند و آنها را به گزینه ای مناسب برای انواع نصب ها تبدیل می کند. آنها برای لوله کشی در رادیاتورها ، حمام ها و دیگهای بخار و همچنین برای پروژه های بزرگ تجاری که نیاز به لوله کشی سنگین تر دارند ، عالی هستند. ما همچنین یک بخش اختصاصی برای لوله کشی و اتصالات تبرید داریم.

در کالای صنعت نفت، ما متخصص تجارت هستیم ، بنابراین شما می توانید به تجهیزات لوله ما متکی باشید تا هر آنچه برای کار بعدی خود نیاز دارید را داشته باشید. ما انواع مختلفی از اتصالات ، اندازه ها و مواد را ذخیره می کنیم ، بنابراین اتصالات لوله های آهن و فولاد و همچنین طیف وسیعی از اتصالات لوله های مسی را پیدا خواهید کرد.

مجموعه وسیعی از لوله های فی و همچنین طیف وسیعی از سیستم های پشتیبانی لوله و عایق لوله را حتماً بررسی کنید.کالای صنعت نفت را به عنوان فروشگاه یک مرحله ای خود برای کلیه لوازم لوله کشی تهیه کنید.


فولاد ضد زنگ

تمام فولادها دارای ترکیب اساسی آهن و کربن به همراه نیکل هستند ، اما فولاد ضد زنگ همچنین حاوی کروم است - آلیاژی که مقاومت شناخته شده در برابر خوردگی را به فولاد ضد زنگ می دهد.

فولاد ضد زنگ حاوی مقادیر زیادی از کروم و نیکل و مقادیر کم کربن است که تعادل قدرت ، کارایی و مقاومت در برابر خوردگی را ایجاد می کند. آلیاژهای فولاد ضد زنگ استاندارد که در مصارف لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرند حاوی بین -20٪ کروم و 8-12٪ نیکل و همچنین مقادیر کمی کربن 0.08٪ و منگنز 2٪ هستند. فولاد ضد زنگ بالاترین مقاومت در برابر خوردگی را دارد و متداول ترین نوع از فولاد ضد زنگ در سراسر جهان است.

مزایای اتصالات استنلس استیل:

ترکیب مقاومت در برابر خوردگی با مقاومت بالا باعث کاهش ضخامت و وزن دیواره می شود. فولاد ضد زنگ در برابر حرارت و آسیب های شیمیایی مقاوم است. این می تواند در برابر دبی های بسیار بالا مقاومت کند - بیش از 40 متر در ثانیه  و باعث می شود تقریباً در هر محیطی در برابر تماس طولانی مدت با عناصر مقاومت کند.

مزایای محیطی

از اتصالات استنلس استیلمی توان در همه نوع آب ، از جمله آب آشامیدنی در منابع عمومی استفاده کرد. این یک مقاومت عالی در برابر طیف گسترده ای از آبهای آشامیدنی ، از جمله سطوح مختلف کلرید دارد. در پایان عمر مفید ، فولاد ضد زنگ کاملاً قابل بازیافت است.

مزایای اقتصادی

فولاد ضد زنگ از نظر نگهداری کم و بدون نیاز به پوشش اضافی ، چه در مصارف داخلی و چه در فضای باز ، به پوشش خاصی نیاز ندارد. طول عمر مورد انتظار یک سیستم فولاد ضد زنگ بیش از 50 سال است که باعث کاهش زمان کاهش سیستم ، هزینه های تعویض و نگهداری در طول عمر نصب می شود.

برنامه های نصب اتصالات استنلس استیل:

با تمام مزایایی که همراه با فولاد ضد زنگ است ، به همان اندازه بسیاری از برنامه ها وجود دارد که می توان از این اتصالات استفاده کرد. در اینجا برخی از مناطق مهم مفید وجود دارد:

·         سیستم های آب مسی و تجاری که تحت فشارهای مختلفی قرار دارند.

·         سیستم های لوله کشی تجاری و صنعتی که در سخت ترین و سخت ترین شرایط نیاز به عملکرد خوبی دارند.

·         پروژه های صنعتی برای کاربردهای بهداشتی یا بسیار خورنده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتصالات استنلس استیل اینجا کلیک کنید.

 

 


شرکت کالای صنعت نفت ، ,های ,فولاد ,لوله ,ضد ,زنگ ,فولاد ضد ,ضد زنگ ,در برابر ,لوله کشی ,اتصالات استنلس ,اتصالات استنلس استیلمنبع

عوامل مهم موثر بر قیمت لوله داربستی:

شیر فشار شکن فولادی و مزایای آن:

شیر چک ولو چیست؟

شیر فشار شکن فولادی

اتصالات استنلس استیل

شیر فشار شکن فولادی و کاربرد آن

فلنج کور فولادی چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آپشن خودرو | گندم کار همه چی موجوده دانلود آهنگ جدید زندگینامه ی کامیار دولتمداری شایسته مانی دانلود | دانلود فیلم | دانلود سریال Everthingo Online Store بهترین سایت خنده بازار هاست رایگان | نامحدود |هاست و دامنه رایگان