محل تبلیغات شما

شیر فشار شکن فولادی برای گازها ، بخارات و مایعات دریچه های DIN EN ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، برنز ، برنج ، چدن و فولاد چدن کاربرد دارد.

شیر فشار شکن فولادی برای کاربردهای صنعتی

به منظور جلوگیری از افزایش کنترل نشده فشار در مخازن تحت فشار یا خطوط لوله تحت فشار ، یک سوپاپ اطمینان قرار داده می شود. شیر فشار شکن فولادی به گونه ای طراحی شده است که در حداکثر فشار مشخص باز می شود و در نتیجه خط یا ظرف را تسکین می دهد. دریچه های ایمنی تقریباً در تمام قسمتهای مخزن تحت فشار و ساخت خط لوله استفاده می شوند. به عنوان مثال در برودتی به عنوان دریچه ایمنی دارای فنر است.

ایمنی نهایی شیر فشار شکن فولادی هدف توسعه و تولید ما است. این امر خصوصاً در مواردی است که ایمنی افراد در معرض خطر باشد. به همین دلیل ، ما قابلیت اطمینان محصولات خود را به ویژه در شرایط شدید آزمایش می کنیم.

 

 

نحوه انتخاب و اندازه گیری سوپاپ های ایمنی و شیر فشار شکن فولادی:

شیرهای ایمنی و دریچه های کاهش فشار به یک دلیل اصلی بسیار مهم هستند: ایمنی. این به معنای ایمنی کارخانه و تجهیزات و همچنین ایمنی پرسنل کارخانه و محیط اطراف است.

سوپاپ های ایمنی و شیر فشار شکن فولادیاز ظروف ، سیستم های لوله کشی و تجهیزات در برابر فشار بیش از حد محافظت می کنند ، که در صورت عدم کنترل ، نه تنها می تواند به یک سیستم آسیب برساند بلکه به طور بالقوه باعث انفجار می شود. از آنجا که این شیرها نقش مهمی دارند ، بسیار ضروری است که هر بار از شیر مناسب استفاده شود.

در اینجا شش عاملی وجود دارد که باید هنگام انتخاب و اندازه گیری سوپاپ های ایمنی یا کاهش فشار مورد توجه قرار گیرند.

1. اندازه و نوع اتصال

اندازه شیر باید متناسب با اندازه لوله ورودی و تخلیه باشد. شیر فشار شکن فولادیمشخص می کند که هم لوله کشی ورودی و هم لوله کشی تخلیه متصل به شیر باید حداقل به اندازه دهانه ورودی / تخلیه خود شیر باشد.

2. فشار را تنظیم کنید

فشار تنظیم شده ، که به پوند بر اینچ مربع اندازه گیری می شود ، فشاری است که در آن یک دریچه ایمنی یا کاهش فشار باز می شود.

فشار تنظیم شده شیر نباید بیش از حداکثر فشار کاری مجاز دیگ بخار یا مخزن دیگر باشد. معنای آن این است که شیر باید در MAWP یا پایین تجهیزات باز شود. به نوبه خود ، MAWP تجهیزات باید حداقل 10٪ بیشتر از بالاترین فشار عملیاتی مورد انتظار در شرایط عادی باشد.

 

3. دما

دما بر حجم و ویسکوزیته گاز یا مایع جریان یافته در سیستم تأثیر می گذارد. دما همچنین به تعیین ماده ایده آل ساخت شیر ​​کمک می کند. به عنوان مثال ، دریچه های فولادی می توانند دمای عملکرد بالاتری نسبت به شیرهای ساخته شده از برنز یا آهن داشته باشند. هم عملکرد و هم دمای تسکین باید در نظر گرفته شوند.

4. فشار عقب

فشار برگشتی ، که ممکن است ثابت یا متغیر باشد ، فشار در سمت خروجی شیر تسکین فشار در نتیجه فشار در سیستم تخلیه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیر فشار شکن فولادی اینجا کلیک کنید.

 


شرکت کالای صنعت نفت فشار ,شیر ,، ,ایمنی ,شکن ,های ,فشار شکن ,شیر فشار ,شکن فولادی ,می شود ,است کهمنبع

عوامل مهم موثر بر قیمت لوله داربستی:

شیر فشار شکن فولادی و مزایای آن:

شیر چک ولو چیست؟

شیر فشار شکن فولادی

اتصالات استنلس استیل

شیر فشار شکن فولادی و کاربرد آن

فلنج کور فولادی چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هر چی که بخوای بهترین سایت اشعار شاعران معاصر طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد modire movafagh آشپزباشی absouanyday تست نسن دستگاه تصفیه آب زالو کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.