محل تبلیغات شما

شیر تست چیست و چه کاربردی دارد؟

از هر پیمانکار آگاه آتش نشانی سؤال کنید و آنها به شما خواهند گفت که شیر تست یک وسیله بسیار زیبا است که در سیستم آبپاش آتش نصب می شود. همانطور که از این نام پیداست ، طراحی دو منظوره آن باعث می شود سیستم تخلیه در صورت وم و در عین حال کمک به آزمایش مورد نیاز نیز انجام شود.

شیر تست چیست

شیر تست نوعی دریچه است که دارای عملکرد آزمایش و عملکرد تخلیه اکسپرس است. به یک شیرآلات توپ و ترکیب دریچه تست بازرس فکر کنید ، مگر اینکه به عنوان یک واحد ساخته شود و این کار را بسیار راحت تر می کند.


شیر تست، آسان برای استفاده از مجموعه های تجاری و مسی ، شیر تست یک قدم به جلو در صنعت حفاظت از آتش سوزی هستند ، زیرا شیر تست با بریدن قطعات اضافی ، نصب سیستم را ساده می کنند. در مقایسه با شیر استاندارد توپ ،شیر تست ، آزمایش و تخلیه را به معنای هزینه کمتری ، قطعات کمتر ، نصب آسان تر و استفاده های چندگانه است. با یک طراحی همه در یک ، شیر تست و ویژگی های آن:

دریچه توپ تک دسته ای

یک محفظه آزمایش

شیشه دید مقاوم در برابرپورت ضربه خورده و وصل شده برای دسترسی به سیستم

شیر تست در اندازه های مختلفی قرار دارند ، همچنین گزینه های اندازه گیری اندازه مخصوص ابعاد نیز وجود دارد. برای خدمت رسانی آسان به سیستم های مختلف و نیازهای نصب ، آزمایش و زهکشی در سبک های مختلف با ویژگی های اضافی شیر تست در انواع مختلفی ارائه می شود.

آیا شیر تست و تخلیه NFPA سازگار است؟

بله ، استفاده از شیر تست و تخلیه سازگار با NFPA است.

استدلال NFPA این است که هیچ دریچه تخلیه یا شیر تست برای عملکرد اصلی سیستم آبپاش آتش در مقابل دریچه های دیگری که قادر به انجام کار هستند ، ضروری نیست. اما آنها وجود دارند ، و مدل های خاص باید ایمنی مورد استفاده برای استفاده در سیستم باشد.

کاربرد و فواید آزمایش شیر تست چیست؟

شیر تست و تخلیه در نصب و نگهداری برنامه های سیستم های آبپاش آتش خاموش لوله ای مرطوب استفاده می کنند.

سیستم آبپاش لوله مرطوب - سیستم آبپاش با استفاده از آبپاش های اتوماتیک متصل به سیستم لوله کشی حاوی آب و به یک منبع آب وصل شده است به گونه ای که آب بلافاصله از آبپاش ها که با حرارت در اثر آتش سوزی باز می شوند ، تخلیه می شود.

 

سیستم های لوله های " قابل اعتماد" در صنعت آتش نشانی هستند. آنها به دلیل طراحی ساده و قابلیت های مداوم شناخته شده اند. سیستم های دیگر - مانند خشک یا دلو - دارای مزایای منحصر به فردی هستند اما به تجهیزات بیشتری احتیاج دارند ، که پتانسیل بیشتری برای خرابی ها و کاستی های سیستم فراهم می کند. به طور خاص ، عملکرد تخلیه اجازه می دهد تا سیستم به سرعت تخلیه شود و عملکرد شیر تست برای آزمایش سیستم که منبع آب را ارزیابی می کند ، مفید است و اطمینان حاصل می کند که به راحتی در آسانسور و در قسمت سیستم شیر کنترل اصلی موجود است.


شرکت کالای صنعت نفت شیر ,تست ,های ,، ,سیستم ,تخلیه ,شیر تست ,سیستم های ,تست و ,و تخلیه ,می شودمنبع

عوامل مهم موثر بر قیمت لوله داربستی:

شیر فشار شکن فولادی و مزایای آن:

شیر چک ولو چیست؟

شیر فشار شکن فولادی

اتصالات استنلس استیل

شیر فشار شکن فولادی و کاربرد آن

فلنج کور فولادی چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
modiresabz.com دانلود سرا خرید اینترنتی استراتژی دیجیتال مارکتینگ ups دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. قیمت سفارش طرح توجیهی سونیک ایرانیک | Sonic Iranic بورس 24 تخفیف