محل تبلیغات شما

چرا قیمت لوله داربستی همیشه گران است؟

بیشترین توضیحی که از مشتریانم شنیدم این است که چرا قیمت بسیار گران است. بنابراین برای خریدار بسیار مهم است که دید واضحی داشته باشد تا بفهمد عوامل واقعی چه عواملی می توانند بر قیمت لوله داربستی تأثیر بگذارند.

عواملی که می توانند بر قیمت لوله داربستی تأثیر بگذارند کدامند؟

1) عوامل داخلی از مشخصات محصول ، درجه ، اندازه ، ضخامت ، کمیت

قیمت لوله داربستی از مشخصات کلی پیروی می کند و محدوده قیمت بین قیمت بالا و پایین ترین قیمت از کارخانه های مختلف بیش از 20 ~ 30٪ نمی باشد.

اما اگر لوله فشار قوی ASTM A335 P91 را خریداری کنید ، این بازه قیمت بین قیمت بالا و پایین 30 ~ 50٪ متغیر است. بنابراین اگر این لوله را پس از بررسی با یک تولید کننده خریداری کنید ، قیمت احتمالاً بالا خواهد بود.

به همین ترتیب ، اگر لوله درجه API 5L X70 را خریداری کنید ، قیمت بین بالا و پایین بسیار گسترده تر از لوله Gr.B خواهد بود. به طور معمول تولید کنندگان لوله جدول قیمت اضافی برای لوله های درجه بالاتر دارند.

 

 

بگذارید راز قیمت اضافی برای درجه بالاتر را برای شما بازگو کنم. تولید کنندگان لوله می گویند لوله درجه بالاتر بسیار گرانتر از لوله درجه عادی است. در واقع این درست است. از آنجا که کارخانه فولاد مواد اولیه نیز از همان ت قیمت برای درجه بالاتر استفاده می کند. با این حال بسیاری از کارخانه ها در تلاشند با استفاده از این منطق سود بیشتری کسب کنند و قیمت بسیار بالاتری نسبت به هزینه اصلی ارائه دهند.

از نظر اندازه / ضخامت / مقدار ، کدام یک می تواند تأثیرگذارترین عامل در قیمت لوله داربستی باشد؟

برای سوال فوق ، پاسخ شما چه بود؟ بسیاری از افراد می گویند مهمترین قطر یا ضخامت است. اما پاسخ من کمیت است. زیرا هنگامی که مقدار زیادی برای خرید دارید ، تولید کننده لوله می تواند قیمت بسیار کمی را ارائه دهد ، به ویژه هنگامی که تولید کننده سفارشات داخلی زیادی ندارد. برعکس ، در صورت کم بودن مقدار خرید شما ، آنها می توانند قیمت بسیار بالایی را ارائه دهند.

البته ، اندازه قطر و ضخامت نیز از عوامل بسیار مهم در قیمت لوله داربستی هستند. اما منظور من این است که تولید کننده لوله با دیدن مقدار خرید شما می تواند در مورد قیمت پیشنهادی استراتژیک تصمیم بگیرد و این منطق کاملا متفاوت از تأثیر واضح اندازه و ضخامت است.

 

 

در حدود اندازه و ضخامت قطر ، به طور معمول اندازه کوچک کمتر از 2 "و اندازه بزرگ بیش از 10" دارای قیمت اضافی بالاتری هستند و ضخامت نازک نیز هزینه اضافی بسیار بیشتری را برای بهره وری پایین آن دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت لوله داربستی با تاسیسات نفت و گاز به صورت آنلاین یا تلفنی تماس بگیرید.


شرکت کالای صنعت نفت قیمت ,لوله ,، ,داربستی ,اندازه ,ضخامت ,قیمت لوله ,لوله داربستی ,تولید کننده ,درجه بالاتر ,قیمت بسیار ,داربستی تأثیر بگذارند ,لوله داربستی تأثیرمنبع

عوامل مهم موثر بر قیمت لوله داربستی:

شیر فشار شکن فولادی و مزایای آن:

شیر چک ولو چیست؟

شیر فشار شکن فولادی

اتصالات استنلس استیل

شیر فشار شکن فولادی و کاربرد آن

فلنج کور فولادی چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مهندسی شیمی خريد تاتو اسپری موقت بدن شابلون لاك ناخن پرزدار مات 2020 ضد فراماسونری وشیطان پرستی صمغ عربی فروشگاه اینترنتی bet2you درد و دل عاشق New Movies and Series دبیرستانی ها