محل تبلیغات شما

فلنج کور فولادیصفحه ای گرد است که دارای تمام سوراخ های مربوطه است اما سوراخ مرکزی ندارد و به دلیل همین ویژگی از این فلنج برای بسته شدن انتهای سیستم های لوله کشی و دهانه های مخزن تحت فشار استفاده می شود. همچنین دسترسی آسان به فضای داخلی یک خط پس از مهر و موم شدن را اجازه می دهد.

فلنج کور فولادی برای بستن انتهای سیستم های لوله کشی استفاده می شود. این نوعی صفحه گرد است که بدون نگه داشتن مرکز بلکه دارای تمام سوراخهای پیچ و مهره مناسب است. فلنج کور فولادی در اندازه ها و مواد مختلف موجود است و برای تأمین مثبت در انتهای لوله ها ، شیرآلات یا نازل های تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. این فلنج به محض مهر و موم شدن به یک خط کمک می کند. فلنج کور فولادی گاهی به صورت سفارشی ساخته می شود و یا ماشین کاری می شود تا لوله ای به اندازه اسمی را که در آن کاهش می یابد ، بپذیرد.

فلنج کور فولادی یک دیسک جامد است که برای مسدود کردن خط لوله یا ایجاد توقف استفاده می شود.

 

مشابه فلنج معمولی ، یک فلنج کور سوراخ های نصب شده در اطراف محیط دارد و حلقه های آب بندی واشر در سطح جفت کاری ماشینکاری می شوند. تفاوت در این است که فلنج کور هیچ شکافی برای عبور مایعات ندارد. در عوض ، بین دو فلنج باز قرار می گیرد که جریان را از طریق یک لوله متوقف می کند. در بسیاری از مواقع هنگام افزودن خط دیگری به خط لوله موجود یا افزودن دریچه جدید از این نوع محاصره استفاده می شود.

در صورت نیاز به تعمیر در بالای خط ، اغلب یک فلنج کور فولادی به داخل خط لوله وارد می شود. این باعث می شود فلنج پایین جریان بدون ترس از دست دادن مایعات قطع شود. در بسیاری از مواقع هنگام افزودن خط دیگری به خط لوله موجود یا افزودن دریچه جدید از این نوع محاصره استفاده می شود. این محاصره همچنین برای خاموش کردن خطی که دیگر نیازی به آن نیست استفاده می شود.

بدون فلنج کور ، انجام تعمیر و نگهداری یا تعمیرات در یک خط لوله دشوار است. جریان باید در نزدیکترین سوپاپ که می تواند مایل با منطقه تعمیر فاصله داشته باشد قطع شود. شیرآلات نیز بسیار گران هستند و مستعد چسبیدن هستند. فلنج کور یک روش بسیار مقرون به صرفه برای آب بندی یک لوله است.

هنگام ساخت یک خط لوله ، فلنج کور اغلب در طول نهایی لوله گنجانده می شود. این طرح به سادگی با افزودن به فلنج نهایی امکان گسترش یا ادامه خط لوله را فراهم می کند. این امر برای اضافه کردن سه راهی در خط لوله نیز صدق می کند. سه راهی را می توان نصب و سپس مسدود کرد تا گزینه راه اندازی لوله در تاریخ بعدی باقی بماند.

استفاده از فلنج کور فولادی باعث شده است که خطوط لوله به روشی بسیار سریعتر از خطوط لوله درز جوش داده شده سنتی ساخته شوند. علاوه بر این ، کار تعمیر و جایگزینی مقطعی را به یک کار ساده تر تبدیل کرده است. بخشهای لوله اکنون می توانند در هر جای دنیا جمع شده و به محل کار ارسال شوند. پس از حضور ، می توان آنها را به سادگی در محل خود قرار داد و خط لوله می تواند حمل بار مایع خود را از سر بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلنج کور فولادی اینجا کلیک کنید.

 

 


شرکت کالای صنعت نفت لوله ,فلنج ,خط ,کور ,یک ,، ,فلنج کور ,می شود ,خط لوله ,کور فولادی ,استفاده می ,مواقع هنگام افزودنمنبع

عوامل مهم موثر بر قیمت لوله داربستی:

شیر فشار شکن فولادی و مزایای آن:

شیر چک ولو چیست؟

شیر فشار شکن فولادی

اتصالات استنلس استیل

شیر فشار شکن فولادی و کاربرد آن

فلنج کور فولادی چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
همه چی موجوده بهترین سایت برترین های اقتصادی هر چی که بخوای ورزشی مطالب زناشویی و معرفی محصولات زناشویی اصل اخبار روز جهان و ایرات طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی تابلو های معرق ابوالفتح قرایی بازسازی ساختمان