محل تبلیغات شما

شیر چک ولو سوپاپ های ایمنی خود فعال هستند که اجازه می دهند گازها و مایعات فقط در یک جهت جریان داشته باشند. هدف از سوپاپ چک جلوگیری از برگشت جریان در سیستم است که می تواند به تجهیزات آسیب برساند یا روند را برهم بزند. آنها به عنوان دریچه های جهت دار یک طرفه طبقه بندی می شوند. دریچه های بررسی معمولاً از پمپ های محافظ در سیستم های مایع یا کمپرسورهای مایع استفاده می کنند که جریان برگشت می تواند باعث خاموش شدن پمپ یا کمپرسور شود. آنها همچنین در سیستم های فرایندی اعمال می شوند که فشارهای متفاوتی دارند ، که باید جدا نگه داشته شوند. شیر چک ولو برای کار کردن به منبع تغذیه خارجی نیاز ندارند زیرا از افت فشار ایجاد شده توسط جریان رسانه استفاده می کنند.


برنامه های کاربردی شیر چک ولو:

شیر چک ولو برای جلوگیری از برگشت جریان و حفظ فشار استفاده می شوند. از آنها معمولاً به عنوان: پشتیبان در صورت خرابی پمپ ، برای کمک به کمپرسورها و عملکرد پمپ های رفت و برگشتی  و هنگامی که فشار سیستم بیش از توانایی تجهیزات اصلی است استفاده می شود. شیر چک ولو را می توان در صنایعی از جمله تصفیه ، پتروشیمی ، شیمیایی و غیره ، تولید میدان نفتی ، آب ، بخار ، پالایش نفت و مایعات چسبناک مشاهده کرد. سوپاپ های چک نیز معمولاً در سیستم های مدیریت فاضلاب و در ساخت شیرها وجود دارد

انواع شیر چک ولو:

شیرهای چک از فن آوری های مختلفی برای اجازه و توقف جریان مایعات و گازها استفاده می کنند.

دریچه های کنترل چرخش جریان کامل و بدون مانعی را فراهم می کنند و با کاهش فشار به طور خودکار بسته می شوند. بسته شدن کامل هنگامی رخ می دهد که جریان به صفر برسد. سوپاپ های سوئیچ برای استفاده در سیستم هایی که از شیرهای دروازه ای استفاده می کنند به دلیل افت فشار کم روی شیر توصیه می شود. دریچه از یک دیسک و لولا تشکیل شده است که توسط یک پایه لولا از بدنه معلق است. صندلی های موجود در این شیر یا به صورت دیسک نشیمن فی به فی یا فی است. دیسک ترکیبی برای خدماتی که ممکن است ذرات در رسانه وجود داشته باشد ، جایی که نویز قابل اعتراض است یا در مواردی که خاموش شدن مثبت لازم باشد ، توصیه می شود. بدنه شیر چک ولو در طرح بدنه مستقیم یا مدل Y موجود است. طراحی بدنه مستقیم دارای دیسک در بالای صفحه است که به صورت نشسته بر روی صندلی ، یکپارچه با بدنه است. یک شیر چک نوسان تک دیسکی با عنصر بسته شدن در بالای درپوش طراحی شده است.

مزایا: تلاطم و افت فشار بسیار کم است ، حلقه های شیر چک ولو قابل تعویض ، سطح نشیمن زاویه دار اجازه می دهد تا در فشارهای پایین تر راحت تر باز شود ، درزگیری مثبت تر و شوک کمتر هنگام بسته شدن در فشارهای بالاتر است.

معایب: در سیستمهای دارای جریان ضربان دار قابل استفاده نیست.

برای خرید شیر چک ولو با کالای صنعت نفت تماس بگیرید.

 

 


شرکت کالای صنعت نفت های ,، ,چک ,شیر ,ولو ,جریان ,شیر چک ,چک ولو ,استفاده می ,می کنند ,در سیستممنبع

عوامل مهم موثر بر قیمت لوله داربستی:

شیر فشار شکن فولادی و مزایای آن:

شیر چک ولو چیست؟

شیر فشار شکن فولادی

اتصالات استنلس استیل

شیر فشار شکن فولادی و کاربرد آن

فلنج کور فولادی چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
https://webone-sms.com/ دیجی یاب معرفی تیمهای فوتبال دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. معرفی کالا فروشگاهی معرفی کالا فروشگاهی شراره HonorGames Blog | بهترین سایت تبادل لینک سه طرفه فروشگاه اینترنتی حراجی ها