محل تبلیغات شما

از شیر فشار شکن فولادی برای تسکین اضطراری استفاده کنید ، جایی که باید فشارها به سرعت تخفیف داده شود تا آسیب ناشی از فشار بیش از حد در سیستم کاهش یابد. در مواردی که فشار بیش از حد باید به تدریج کنترل شود ، مانند برنامه های برگشت فشار یا بای پس پمپ ، از شیر فشار شکن فولادی استفاده کنید که احتمال سنبله های فشار را که معمولاً هنگام انتخاب شیرهای تسکین دهنده برای کاربردهای کنترل فشار رخ می دهد ، کاهش می دهد. شیر فشار شکن فولادی از استانداردهای نشتی ANSI / FCI کلاس IV برخوردار هستند (0.01٪ ظرفیت شیر ​​نامی ، بدون حباب محکم).

اگرچه شیر به طور معمول در موقعیت نشان داده شده نصب می شود ، اما تا زمانی که برای انجام تنظیمات به راحتی قابل دسترسی باشد ، می تواند در هر موقعیت یا جهت ، عمودی افقی و غیره کار کند.

شیر فشار شکن فولادی فقط در مواردی باید انتخاب شود که مواد انتخاب شده با مایعات استفاده شده سازگار باشد و باعث ایجاد تجمع خوراکی ، تبلور یا انجماد در فاصله نزدیک بین پیستون و سوراخ بدنه نشود که این امر می تواند از باز شدن آزادانه جلوگیری کند. فقط از مایعات یا گازهای تمیز ، صاف شده یا فیلتر شده استفاده کنید تا شیر بتواند بدون تجمع مواد زائد یا مواد جامد که باعث سو عملکرد شیر می شود ، کار کند. شیر فشار شکن فولادی با درجه مواد و فشار مناسب را می توانید از کالای صنعت نفت خریداری کنید.

از قرار دادن شیر در محلی که می تواند یخ زدگی وجود داشته باشد ، خودداری کنید و در صورت غیر قابل اجتناب ، برای جلوگیری از یخ زدگی ، اقدامات احتیاطی را برای عایق بندی یا بسته بندی شیر و لوله کشی انجام دهید.

شیر فشار شکن فولادی را بصورت آنلاین از کالای صنعت نفت خریداری کنید و با ما م کنید.

 


شیر فشار شکن فولادی معمولاً دارای ضوابط طراحی ASME با ضخامت دیواره هستند که بسیار سنگین تر از حداقل های مورد نیاز هستند. با پرداخت هزینه اضافی ، می توانید سوپاپ ها را با گواهینامه های مواد و با یک گواهینامه تست هیدرو تست و سایر آزمایشات سفارش دهید تا اسناد خاص و شرایط پذیرش را برآورده کنند.

هر برنامه نیازهای منحصر به فرد خود را دارد اما قبل از شروع به کار ، بیایید نگاهی به اصول عملکرد یک شیر فشار شکن فولادیبا عملکرد مستقیم داشته باشیم.

دریچه های بازیافت فشار در عملکرد

یک شیر تسکین دهنده فشار از سه عنصر عملکردی تشکیل شده است:

) عنصر سوپاپ ، به طور معمول یک سوپاپ poppet با بارگذاری فنر.

) عنصر سنجش ، به طور معمول دیافراگم یا پیستون.

) عنصر نیروی مرجع. معمولاً چشمه.

 

در حالت کار ، شیر فشار شکن فولادی به طور معمول بسته می ماند تا زمانی که فشارهای بالادست به فشار تنظیم شده مورد نظر برسند. دریچه با رسیدن فشار تنظیم شده ترک خواهد خورد و به باز شدن بیشتر ادامه می دهد و جریان بیشتری را با افزایش فشار افزایش می دهد. هنگامی که فشار بالادست چند psi به زیر فشار تنظیم شده بیفتد ، شیر دوباره بسته می شود.

 

 


شرکت کالای صنعت نفت فشار ,، ,شیر ,شکن ,فولادی ,های ,شیر فشار ,فشار شکن ,شکن فولادی ,طور معمول ,می دهدمنبع

عوامل مهم موثر بر قیمت لوله داربستی:

شیر فشار شکن فولادی و مزایای آن:

شیر چک ولو چیست؟

شیر فشار شکن فولادی

اتصالات استنلس استیل

شیر فشار شکن فولادی و کاربرد آن

فلنج کور فولادی چیست؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شب که میشه هر چی بخوای هست هر چی که بخوای سون چت | کافه گپ چت فروشگاه کیف،کفش و لباس مشتی تابستون اشپزی خرید و فروش گوسفند زنده در تهران ارزانی طاقت بیار